TKRAMREPUS is de eerste omgekeerde supermarkt waar je geen boodschappen haalt maar brengt.
Door oorlog, crisis en inflatie leven meer dan één miljoen mensen in armoede. En dat in Nederland! Dat kan niet langer en daarom is de Omgekeerde Supermarkt in het leven geroepen. Een permanente plek waar je iets goed doet voor een ander en bijdraagt aan de strijd tegen armoede en voedselverspilling.
Red je Restjes!
De Omgekeerde Supermarkt is onderdeel van de Red je Restjes Route. Met deze gratis te downloaden route ontdek je de lekkerste smaken en verspillingsvrije adresjes in Amsterdam Oost op 1 routekaart. Wanneer ga jij op pad?



Fotocredits: Tramperus
TKRAMREPUS – De Omgekeerde Supermarkt
Adres:Czaar Peterstraat 233
Amsterdam
Meer over minder verspilling
Dik & Schil
Dik & Schil maken duurzame likeuren van koffiedik en sinaasappelschillen, voor een circulaire productieketen.
Voedselbank Amsterdam
De Voedselbank verstrekt wekelijks 4500 voedselpakketten, bestrijdt armoede en vermindert voedseloverschotten.
De Kaskantine
De Kaskantine laat zien hoe stadslandbouw mogelijk is door middel van workshops en zelf te tuinieren.
Bakers & Bananas
Bakers & Bananas redt bananen die anders zuuden worden weggegooid en maakt er heerlijke tussendoortjes van, zoals bananenbrood.
De Tweede Jeugd
De Tweede Jeugd maakt ambachtelijke, duurzame diepvriestosti’s en biedt tegelijkertijd kansen aan kwetsbare groepen.
Baking Lab
Baking Lab zet zich in voor duurzaamheid door restproducten een tweede leven te geven en verspilling tegen te gaan.
zorgboerderij Ons Verlangen
Bij Ons Verlangen kun je zeven dagen per week – van 08:00 tot 20:00 – terecht bij de boerderijautomaat voor verse en (h)eerlijk geproduceerde producten. Denk aan boerenkaas en biologische eieren etc.
Het couscous recept van Nadia Zerouali
Nadia Zerouali, ambassadeur van de Vegaroute, deelt 3 heerlijke recepten met je. Ontdek ze hier!