
Saru Soda
Saru Soda maakt frisdranken, maar dan 100% natuurlijk. In hun assortiment vind je onder andere een fijne vlierbloesem sap, een zachte ginger-lime smaak en een tonic met pit. Hun ingrediënten zijn van biologische herkomst of zorgvuldige wildpluk. Bovendien krijgt afval een bestemming en gaan ze voedselverspilling tegen. Zo maken ze eau-de-vie van de resten kweepeer!
Saru Soda is ook duurzaam in het productie proces: het wordt volledig gemaakt door zonne-energie. En door zelf water uit de kraan toe te voegen aan de siropen, scheelt het heel wat vrachtwagenkilometers. Bankieren doen ze met Triodos. Verder vindt het productieproces plaats in Amsterdam
Fotocredits: Saru Soda
Saru Soda
Adres:Elektronstraat 12
Amsterdam
Meer van Amsterdamse bodem

Geitenboerderij Ridammerhoeve
Geitenboerderij Ridammerhoeve biedt natuurlijke producten, educatie, en diverse activiteiten aan in het Amsterdamse Bos.


Moestuinschool
De Moestuinschool leert je om zelf voedsel te telen in de stad naar biologische maatstaven.

Fort Negen
Fort Negen is een ambachtelijke en biologische desembakkerij met verse, seizoensgebonden specials.