alles draait om lekker, puur en eerlijk eten.
Bij restaurant Merkelbach draait alles om lekker, puur en eerlijk eten. Geert Burema, de eigenaar, brengt met zijn passie voor duurzaamheid en lokale producten unieke gerechten op tafel. Denk aan seizoensgebonden ingrediënten en kruiden uit Park Frankendael, allemaal bereid met oog voor mens, dier en natuur.
Geniet in de historische sfeer van Huize Frankendael, op het terras in de stijltuin, of aan een gezellige tafel binnen. Hier leer je niet alleen waar je eten vandaan komt, maar proef je ook de smaak van échte duurzaamheid.


Fotocredits: Restaurant Merkelbach
Restaurant Merkelbach
Adres:Middenweg 72
Amsterdam
Meer van Amsterdamse bodem
Mediamatic
Mediamatic is een kunstinstelling die biotechnologie onderzoekt, kunstprojecten organiseert en 100% plantaardig eten biedt.
RESTAURANT Pof
Pof, het restaurant van NoordOogst, serveert lokale gerechten bereid met traditionele technieken zoals poffen.