wildpluk winter editie
samen wildplukken en koken bij de ceuvel
Wat is er te vinden als de natuur slaapt? Kom wildplukken én samen koken met de winterplanten van de stad. Anke Wijnja neemt je 14 december bij De Ceuvel mee op zoek naar het verborgen voedsel. Wat groeit er nog? Wat kan je oogsten in deze tijd? Je leert een eerste basis eetbare planten herkennen en hoe je ze duurzaam oogst. Terug bij de Ceuvel ga je culinair aan de slag met de wilde planten en groenten op een vuurtje.
Benieuwd? Kijk hier voor meer info!
Kosten: €49,50
Fotocredits: De Ceuvel
Andere aankomende evenementen
Je leert hoe je een kerstkrans kan maken van natuurlijke materialen bij het gezellige Groengemaal in het Sarphatipark. Materialen en warme drankjes wordt voor gezorgd!
het eeuwenoude recept van ambachtelijke marsepein leren.
Iedere eerste zaterdag van de maand verandert NoordOogst in een gezellige buitenmarkt. Kom langs en laat je verrassen door natuurlijke producten, smaakvolle etenswaren en hergebruikte materialen met bijzondere verhalen.
Meer van Amsterdamse bodem
Wild Child Cacao
Wild Child Cacao maakt ambachtelijke cacao repen en drankjes in Amsterdam Noord, met duurzame cacaobonen.
Yemayá
In 2020 opende Yemayá, een vegan restaurant in Zuidoost, met plantaardige Surinaamse gerechten.