winterse wandeling & workshop
ontdek de winterse natuur
De natuur houdt zich stil tijdens de winter, maar je zult je verbazen hoeveel er nog te ontdekken valt! Tijdens de workshop van de Kruidenschool maak je een winterse wandeling en creëer je een heerlijk winterpakket van geneeskrachtige kruiden en andere natuurlijke producten.
Benieuwd? Check de website voor meer informatie.
Kosten: €55
Andere aankomende evenementen
Je kan hier kletsen over alle klimaatvraagstukken die je bezig houden onder het genot van een gezellige borrel
In deze 13 daagse cursus leer je hoe je met permacultuur duurzame projecten ontwerpt. Op 8 januari is er een voorlichtingsavond.
Een avond over de rol van dieren in het voedselsysteem. Het programma begint met de film de Vegan Veehouder en vervolgens worden de ingewikkelde maar belangrijke vraagstukken over de dieren industrie op tafel gelegd!
Meer van Amsterdamse bodem
klimaatborrel bij de sering
Je kan hier kletsen over alle klimaatvraagstukken die je bezig houden onder het genot van een gezellige borrel
Bakers & Bananas
Bakers & Bananas redt bananen die anders zuuden worden weggegooid en maakt er heerlijke tussendoortjes van, zoals bananenbrood.