duurzame kerstmarkt bij de Ceuvel
van biologische koffie tot duurzame zeep
De leukste duurzame kerstcadeaus voor onder je boom vind je bij de kerstmarkt bij de Ceuvel! Van per zeilboot vervoerde koffie tot duurzame zeep. Struin over de markt tussen de mooie lampjes, drink de welbekende glühwein bij een vuurtje en proef de huisgemaakte vegan snert.
Zet ‘m alvast in de agenda en kom met je beste (viervoeter)vriend, oma, opa of buurman gezellig kerstcadeautjes kopen op De Ceuvel.
De markt is er in het weekend van 13/14 en /20/23 december! Entree is gratis.
Kom je een keertje langs? Meer info vind je hier!
Fotocredits: De Ceuvel


Andere aankomende evenementen
Meer van Amsterdamse bodem
h/earth Amsterdam
Bij H/earth komen muziek, smaak en creativiteit samen tot een ervaring die al je zintuigen prikkelt.
Interview: De Nieuwe Keuken
Freddy en Sophie, oprichters van De Nieuwe Keuken, vertellen over hun missie om binnen vijf jaar 10 miljoen borden vlees te vervangen door groenten, aangezien Nederland het minst groente-etende land van Europa is.